11 تیر 1399

نمایشگاه گروهی سکو۹۹ (part2)

نمايشگاه گروهى سكو٩٩
( part 2)

همچنین همزمان با ارائه آثار هنری این نمایشگاه در گالری شکوه برای بازدیدکنندگان ایرانی، آثار این نمایشگاه به صورت آنلاین در نمایشگاه بین المللی برای بازدیدکنندگان از سراسر جهان با امکان خرید آثار هنری با استفاده از تکنولوژی شرکت کانادایی مدیریت و بازاریابی هنری فراهم شده است.
علاوه براین بازدیدکنندگان آنلاین و حضوری این نمایشگاه، امکان ثبت نظر خود درباره نمایشگاه و آثار هنری آن را از طریق کد QR روی موبایل خود دارند و برای اولین بار در ایران میتوانند اخبار روزانه یک نمایشگاه هنری را با ثبت کردن نام و ایمیل خود دریافت کنند.
biafarin.com/sakoo99
___________
لازم به ذکر است، يكشنبه۱۵ تير ماه همراه با نمايشگاه سكو٩٩
ورژن انلاين اين نمايشگاه در گالری مجازي ويژن ۳۶۰ ايرانشهر به نمايش در خواهد آمد و آثار به طور ثابت در اين پلتفرم موجود خواهد بود

____________

مجموعه افراد فعال در موسسه سكو، به اين دريافت خود را نزديك كرده اند كه نبود يك نظريه آموزشي نمي توان به اثرات ماندگار و مهمي در مفهوم آموزش و كار فرهنگي دست يافت.
مي توان گفت در اين مسير اين مجموعه خود را در ابتداي راه مي بيند و تلاش مي كند با اجرايي كردن اهداف خود در زمينه هاي آموزش، ارائه آثار و پيدا كردن راه هاي مشاركت جمعي به تدريج خود را به اهداف مورد نظر نزديك كند.
ارائه ادواري آثار توليد شده از سوي اساتيد و هنرمندان در يك مجموعه و به مشاركت گذاردن آن ها در فضاي عمومي يكي از راه كارهاي موجود است كه مي تواند به احساس نزديكى و همگرايي در اين مجموعه كمك كند و شرايط ارائه و بازتاب و نقد اين گونه فعاليت ها را فراهم سازد.
در راستای اهداف فوق موسسه فرهنگی و هنری سکو به اتفاق مجموعه ایرانشهر از آثار اساتید و هنرمندان این موسسه در ویژن ۳۶۰ رونمایی میکند که این آثار به صورت دائم در این پلتفورم باقی مانده و فرصت خوبیست جهت معرفی هنرمندان جوان در کنار اساتید.

____________

افتتاحيه جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
اختتاميه ۲۴ تير
از ساعت ۱۶ الى ۲۰
در گالرى شكوه
( گالرى پنجشنبه ها تعطيل ميباشد)
____________
آدرس: فرمانيه، بلوار اندرزگو خيابان سليمى شمالى كوچه امير نوري شماره ١٩